Jasne, że mam profil. Jak inaczej mam wiedzieć, co dzieje się z ludzkością? (…)

Nina George “Lawendowy pokój”

 

Nie twierdzimy, że Facebook to narzędzie niezbędne do przetrwania i rozwoju ludzkości, na pewno jednak sprzyja komunikacji i efektywnemu przekazywaniu informacji. A to przecież podstawa wszelkich działań w promowaniu oferty turystycznej. Dlatego też w tym przypadku nad oryginalność przedkładamy możliwość skomunikowania się z każdym, kto pragnie poznać poczynania naszych działów.

Profil Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki

rodla-szczecin

To kwintesencja naszych działań – obejrzycie tu panoramy, produkty 360°, zdjęcia z lotu ptaka: Szczecin i region w nowoczesnym, urzekającym wydaniu. Piszemy też o wszystkim, co uważamy za istotne w turystyce – wydarzeniach kulturalnych i podróżniczych czy nowinkach ze świata turystyki. Relacjonujemy ciekawe wycieczki po naszym mieście, przywołujemy wspomnienia z dawnego Szczecina, a przede wszystkim – chwytamy chwile, które udowadniają, że warto być otwartym na świat i ludzi wokół, rozwijać się i… kochać turystykę 🙂 .

 

Profil AżPoMorze

niechorze-latarnia

To tu przekonujemy Was, że uroki Pomorza Zachodniego warto odkrywać przez okrągły rok. Przy pomocy multimediów, zdjęć, relacji z zaprzyjaźnionych stron pokazujemy, jak piękny i inspirujący jest nasz region. Morze, jeziora, tereny zielone, zabytki, przyroda, architektura – to jeden aspekt podróżowania. Nie mniej ważni są jednak ludzie – ich historie, pasje, aktywności. Zabieramy was więc w podróże małe i duże aż po samo morze… Wiele zdjęć, spotkań i ciekawych historii.

 

Profil Piknik nad Odrą

piknik-odra

“Co, gdzie, kiedy” dla wszystkich fanów naszej imprezy. Jeśli uczestniczycie w Pikniku nad Odrą jako wystawcy albo po prostu odwiedzacie nas co roku na Wałach Chrobrego w Szczecinie – koniecznie tu zajrzyjcie. Nowinki, aktualności, niezbędnik wystawcy, a także dużo pięknych zdjęć, dzięki którym uroki Pikniku możecie wspominać przez cały rok! Na Piknik nad Odrą zapraszamy zawsze w drugi weekend maja, na profil Pikniku – po prostu zawsze 🙂 .

 

Profil Centrum Szkoleń Turystycznych

cv-rawpixel

Baza wiedzy dla branży turystycznej: stąd dowiecie się, jakie szkolenia warto zrobić, by rozwinąć w tej dziedzinie swoje kompetencje. Kochasz kawę i chcesz zostać baristą? Pasjonują Cię podróże i chcesz tę pasję dzielić z innymi jako przewodnik turystyczny albo pilot wycieczek? Szkolimy profesjonalnie i skutecznie – a wszystkie związane ze szkoleniami informacje zamieszczamy na tym profilu. Innymi słowy – warto tu zaglądać, by być na bieżąco z tym, co istotne dla pracownika branży turystycznej.