Media społecznościowe znacząco wpływają na prawie każdą dziedzinę życia. Stworzone, aby ułatwić komunikację międzyludzką i przepływ informacji, ewoluowały i stały się narzędziem reklamy i sprzedaży.

Obecnie prawie wszystkie znane portale Social Media oferują rozwiązania dla firm. Portale takie jak Facebook, Instagram czy Youtube zrewolucjonizowały marketing dla biznesu.

Nasza firma robi wszystko, aby nadążać za najnowszymi trendami. Chcemy skutecznie komunikować się z naszymi klientami i dostarczać im najświeższe nowinki z branży turystycznej – dlatego dla naszej firmy i naszych produktów stworzyliśmy kanały w mediach społecznościowych.

Laptop i telefon z wyświetlonym Facebookiem na szklanym stole

Jasne, że mam profil. Jak inaczej mam wiedzieć, co dzieje się z ludzkością? (…)

Nina George “Lawendowy pokój”

Social Media - poznaj nasze kanały

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki

ZART na Facebooku to główny kanał komunikacji naszej firmy. Dzięki niemu poznacie wszystkie nasze produkty, zobaczycie piękne panoramy, poznacie Pomorze Zachodnie z ptasiej perspektywy, poczytacie o nowinkach ze świata turystyki i naszych poradach dla biznesu. Informujemy również o lokalnych wydarzeniach i inicjatywach.

Zobacz profil

Centrum Szkoleń Turystycznych

Kochasz kawę i chcesz zostać baristą? Pasjonują Cię podróże i chcesz tę pasję dzielić z innymi jako przewodnik turystyczny albo pilot wycieczek? Szkolimy profesjonalnie i skutecznie – a wszystkie informacje związane ze szkoleniami zamieszczamy na Facebooku. Ten profil został stworzony z myślą o tych, którzy chcą być na bieżąco z naszą ofertą szkoleń.

Zobacz profil

Piknik nad Odrą

“Co, gdzie, kiedy” dla wszystkich fanów naszej imprezy – zarówno naszych partnerów i wystawców jak i uczestników Pikniku nad Odrą“. Nowinki, aktualności, niezbędnik wystawcy, a także dużo pięknych zdjęć, dzięki którym możecie wspominać naszą imprezę. Na Piknik nad Odrą zapraszamy zawsze w drugi weekend maja, na profil Pikniku – przez cały rok.

Zobacz profil
Telefon z włączonym ekranem i Instagramem oraz aparat marki Olympus na marmurowym stole

AżPoMorze

Projekt AżPoMorze powstał w 2014 z myślą o stworzeniu nowej definicji Pomorza Zachodniego. Chcemy pokazać, że województwo zachodniopomorskie to nie tylko wypoczynek na plaży. To również region charakteryzujący się setkami miejsc idealnych do aktywnego wypoczynku, piękną przyrodą i ciekawymi atrakcjami.

Już wkrótce planujemy pokazać nową twarz portalu. Śledźcie AżPoMorze na Facebooku, aby nie przegapić tej rewolucji!

Zobacz profil

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki

Wiemy, że Social Media to nie tylko Facebook. Stopniowo staramy się wzbogacić naszą komunikację o nowe kanały. Niedawno pojawiliśmy się na Instagramie. Pokazujemy najpiękniejsze zakątki Pomorza Zachodniego, relacjonujemy nasze imprezy oraz wydarzenia i targi w których bierzemy udział, prezentujemy nowe produkty.

Zobacz profil