logo-multimedia

Prezentacje 360°. Czym są...?

Prezentacja 360° to, można powiedzieć, nowszy model w stosunku do popularnych kiedyś wirtualnych spacerów czy sferycznych wycieczek. Nasz produkt nazwaliśmy Prezentacją 360°, ponieważ swoimi możliwościami i funkcjonalnością znacznie wykracza poza ramy znanych od lat narzędzi. Do prezentacji możemy dodawać m. in. video360°, elementy filmowe, graficzne czy strony internetowe. Prezentacje są w pełni responsywne, zatem odbiorca obejrzy je wraz z całą ich funkcjonalnością na tablecie i smartphonie. Prezentacje są dostępne w formie tzw. aplikacji web, a więc do ich otwarcia wystarczy jedynie przeglądarka internetowa.

Innowacyjność

Na rozwój technologii VR ogromne nakłady przeznaczają m.in. takie firmy jak Google, Samsung oraz Facebook. Wirtualna rzeczywistość to nieunikniona przyszłość, a wyżej wymienione korporacje nie pozwolą aby było inaczej. Wyprzedź innych!

Efekt WOW

Pozwól swoim klientom znaleźć się w samym centrum. Niezależnie czy organizujesz wielki koncert, działasz w turystyce czy handlujesz nieruchomościami. Wirtualna rzeczywistość to gwarantowany efekt „WOW”, mający zastosowanie niemal w każdej branży.

Soldność i doświadczenie

W branży marketingu sferycznego i VR jesteśmy od 4 lat czyli niemal od początku jej popularności. Aplikacje VR przygotowane przez naszych specjalistów IT pojawiały się m. in. na EXPO w Mediolanie w 2015 roku.

Strefa korzyści 360+

  • wyróżnisz się niespotykanymi materiałami
  • przyciągniesz klientów
  • wyprzedzisz konkurencję
  • ożywisz profile w mediach społecznościowych
  • przez Google Buisness View poprawisz pozycjonowanie w wyszukiwarce
  • poznasz swój biznes z nowej strony

PomorzeZachodnie360.pl

PomorzeZachodnie360.pl to innowacyjny portal turystyczny, wykonany z wykorzystaniem najnowocześniejszych techno­logii 360°/VR. Serwis zawiera prezentacje sferyczne gmin oraz bazy noclegowej i atrakcji turystycznych. Aktualnie promuje się na nim ponad 30 gmin z województwa zachodniopomorskiego, a w ramach nich kilkadziesiąt obiektów. Portal jest między innymi obecny na targach turystycznych w całej Polsce, na oficjalnych stoiskach województwa gdzie potencjalni turyści mogą zwiedzać region wykorzystując wirtualną rzeczywistość.

Prezentacje 360° dla gmin

Przygotowaliśmy już ponad 30 prezentacji sferycznych dla gmin. W ramach nich pokazujemy od najlepszej strony gminne atrakcje turystyczne, relacjonujemy lokalne wydarzenia, dajemy możliwość zwiedzenia niedostępnych miejsc. Tworzymy portale, które przyciągają turystów, a także są pamiątką dla mieszkańców.

Piszą Klienci