Z lotu ptaka - tworzymy fotografie i filmy z drona

Rozwój technologiczny sprawił, że na rynku dostępne są coraz inteligentniejsze narzędzia. Drony zrewolucjonizowały fotografię. Zdjęcia i materiały video z drona mogą być robione z różnych wysokości, a co za tym idzie, z wielu perspektyw. Dają niekończące się możliwości kadrów i ujęć. Takie materiały również doskonale uzupełniają materiały tradycyjne. Używamy profesjonalnych dronów, między innymi DJI Inspire. Naszych licencjonowanych operatorów cechuje doświadczenie i pasja do tego co robią.

Fotografia z drona

Pokazujemy świat z innej perspektywy. Zdjęcia z drona umożliwiają pokazanie całego obiektu lub miejsca wraz z jego otoczeniem. W przypadku wydarzeń plenerowych oddają ich skalę. Zdjęcia z lotu ptaka stają się niezbędnym elementem w promocji regionów turystycznych oraz hoteli. Nasze drony wykonują wysokiej jakości zdjęcia zarówno w dzień, jak i w nocy.

Video z drona

Filmy promocyjne zwiększają poziom sprzedaży i konwersję na stronie internetowej. Zapewniają firmie lepszą pozycję w wyszukiwaniach w Google. Filmy także budują zaufanie klientów, często są udostępniane w mediach społecznościowych. Materiały video wykonane z drona znajdziemy obecnie w prawie każdej profesjonalnej produkcji.

Skontaktuj się z nami!