Multimedia

Marketing 360°

Przygotowujemy innowacyjne, dynamiczne wirtualne wycieczki, filmy 360° oraz aplikacje VR na gogle Oculus

Klipy promocyjne

Stworzymy film, który z dumą będziesz pokazywał swoim klientom, współpracownikom oraz partnerom biznesowym.

Zdjęcia które wykonujemy są zaskakujące i wyzwalają ogrom pozytywnych emocji nawet u największych sceptyków.

Drony

Nasi profesjonalni, licencjonowani operatorzy wykonają ujęcia z lotu ptaka nawet w najtrudniejszych warunkach.

Wydawnictwo

Wydawnictwo promujące Pomorze Zachodnie wydajemy od 1991 roku, jest znane w Polsce, w Niemczech, a także w krajach skandynawskich.

Wydawnictwa promocyjne

Ulotki, broszury, katalogi i wiele więcej jesteśmy gotowi przygotować dla Twojego biznesu w branży turystycznej. Wiemy jak to się robi!

Wydawnictwa hotelowe

Zaprojektujemy i wydamy karty menu, standy na stoliki, zawieszki na drzwi, informacje ekologiczne do łazienki. Zaufaj nam, bo mamy doświadczenie!

Imprezy

Jesteśmy ekspertami w zakresie organizacji targów i wydarzeń masowych. Kompleksowo organizujemy stoiska wystawiennicze dla naszych klientów na targach w całej Polsce.

Konferencje

Organizujemy i dopinamy na ostatni guzik nawet najbardziej złożone i wielodniowe konferencje. Mamy doświadczenie zarówno w wydarzeniach naukowych jak i branżowych.

Imprezy integracyjne

Wiedza o ofercie turystycznej regionu oraz nieograniczona kreatywność naszego zespołu pozwala nam na zorganizowanie niezapomnianych integracji nawet dla najbardziej wymagających.

Szkolenia

Kadry hotelarskie

Nasze szkolenia to m. in. vademecum pokojowej, profesjonalna recepcja, animacja gości hotelowych i wiele innych.

Gastronomia

Współpracujemy z fachowcami, którzy w teorii i w praktyce przeszkolą m.in.: kucharzy, baristów, barmanów, kelnerów, sommelierów.

Marketing

To przede wszystkim e-marketing, marketing i PR, copywriting, skuteczna rozmowa przez telefon oraz wiele więcej.

Obsługa turystów

Przeszkoliliśmy już setki pilotów, przewodników terenowych, wychowawców kolonijnych, rezydentów.

Jesteśmy głównym organizatorem największej plenerowej imprezy turystycznej w Polsce. Piknik nad Odrą to coroczne święto turystów, smakoszy i miłośników dobrej zabawy: Targi Turystyczne MARKET TOUR, festyn rodzinny, strefa gastronomiczna i strefa browarów, atrakcje, koncerty i wiele innych, a wszystko w pięknej scenerii szczecińskich Wałów Chrobrego i w słonecznych, jak zawsze, nastrojach!

Wejdź na stronę Pikniku!

O nas

Promocja turystyki, którą zajmujemy się od ponad 28 lat, to działania oparte na dwóch filarach: doświadczeniu i innowacyjności. To także, a może przede wszystkim, połączenie profesjonalnej oferty z ogromną pasją, bez której podejmowane działania pozbawione byłyby zaangażowania i kreatywności. Wspieramy przedsiębiorców i sektor samorządowy, przekazując im narzędzia niezbędne do tworzenia atrakcyjnej, oryginalnej oferty turystycznej: zarówno w formie tradycyjnych wydawnictw, jak nowoczesnych multimediów 360°. Organizujemy szkolenia, pozyskujemy środki unijne, współpracujemy z lokalnymi organizacjami turystycznymi.


Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki Sp z o. o.
ul. Korzeniowskiego 1 (wejście od 2)
70-211, Szczecin
Email:
Tel: +48 91 434 21 87, +48 91 433 70 03
Fax: +48 91 433 70 03
NIP – 851 23 91 982, REGON – 811142420
KRS: Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum, XIII Wydz. Gosp.
Kapitał zakładowy – 609.800 zł