Marketing dla turystyki

Lightmouse to nowa marka pod której szyldem tworzymy materiały promocyjne dla branży turystycznej do wykorzystania zarówno w sieci, jak i w marketingu tradycyjnym. Zespół złożony z marketingowców, grafików, fotografów i licencjonowanych pilotów drona tworzy zarazem atrakcyjne wizualnie, jak i efektywne materiały, które pomagają firmom i samorządom terytorialnym osiągnąć cele marketingowe i sprzedażowe.

Odwiedź stronę marki

Realizujemy WIRTUALNE WYCIECZKI 2.0 – wysokiej jakości prezentacje z możliwością rozbudowy o materiały filmowe, lektora, zdjęcia i „tablice informacyjne” czy linki do stron internetowych.

Wykonujemy PANORAMY SFERYCZNE wysokiej jakości oraz ZDJĘCIA Z POWIETRZA z wykorzystaniem profesjonalnych DRONÓW. Organizujemy tradycyjne SESJE ZDJĘCIOWE.

Realizujemy FILMY REKLAMOWE oraz materiały filmowe VIDEO360 °. Nasze produkcje zawierają ujęcia z ziemi i z powietrza.

Projektujemy aplikacje VR na GOGLE OCULUS do zastosowania na targach i w sprzedaży bezpośredniej.

Kompleksowo przygotowujemy nowoczesne WYDAWNICTWA PROMOCYJNE, MATERIAŁY REKLAMOWE i HOTELOWE. Projektujemy systemy identyfikacji wizualnej firm – od logo, przez materiały firmowe, po pakiety gadżetów reklamowych.

Tworzymy PREZENTACJE REGIONÓW złożone z WIRTUALNYCH WYCIECZEK po gminach, miastach, obiektach noclegowych, restauracjach i atrakcjach turystycznych.