Portal PomorzeZachodnie360.pl - zwiedzaj nie wychodząc z domu!

PomorzeZachodnie360 to wirtualna, interaktywna mapa województwa zachodniopomorskiego. Na mapie pojawia się coraz więcej prezentacji, które przedstawiają bogatą ofertę turystyczną regionu. Dzięki portalowi wirtualni turyści mogą zobaczyć skarby przyrody, atrakcje turystyczne, odwiedzić bazę noclegową i wziąć udział w wycieczce z przewodnikiem, nie wychodząc z domu. Celem portalu jest, między innymi, pomoc w zaplanowaniu podróży. Wybierz miejsca, które chcesz odwiedzić i ułóż plan swojej wyprawy. Zobacz hotelowe pokoje zanim dokonasz rezerwacji.

Na naszym portalu możesz zobaczyć ponad 500 zjawiskowych panoram sferycznych, które zostały wykonane na terenie 35 gmin. Interaktywne podróże to świetna okazja do odkrycia wielu urokliwych miejsc regionu Pomorza Zachodniego. Poniżej przedstawiamy przykładowo wybrane gminy. Na portalu PomorzeZachdonie360, możesz zobaczyć więcej urokliwych miejscowości.

Zobacz na własne oczy zanim odwiedzisz

Świnoujście to bez wątpienia jedna z chętniej odwiedzanych nadmorskich gmin w regionie. Wyjątkowe walory przyrodnicze i świetnie rozwinięta infrastruktura turystyczna co roku przyciągają turystów z różnych stron Polski i z zagranicy.

Zwiedzaj Świnoujście

Kołobrzeg to miejscowość słynąca z bogatej bazy noclegowej o charakterze uzdrowiskowym. Na ten moment znajdują się tutaj 24 ośrodki lecznictwa uzdrowiskowego i wiele sanatoriów. Ruch turystyczny trwa przez cały rok, nie tylko dzięki bazie leczniczej, ale także przez wyjątkowe atrakcje turystyczne tego miejsca.

Zobacz Kołobrzeg

Darłowo to kolejna z urokliwych nadmorskich miejscowości o wyjątkowej atmosferze. Mieści się w chronionym obszarze Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego.

Poznaj Darłowo

Odwiedź zanim zabookujesz

Wirtualne wycieczki to praktyczne rozwiązanie dla osób, które szukają wymarzonego miejsca na odpoczynek. Interaktywne spacery po obiektach dają możliwość wcześniejszego sprawdzenia miejsca pobytu. Możesz swobodnie przejść się po hotelowych wnętrzach, wejść do pokoi, zajrzeć do hotelowej restauracji i przekonać się czy to miejsce, które odpowiada Twoim preferencjom. Poniżej przedstawiamy kilka wybranych przykładów wyjątkowych obiektów, których więcej możesz zobaczyć na portalu PomorzeZachodnie360.

Grand Laola SPA w Pobierowie

Ośrodek wypoczynkowy Grand Laola Spa jest malowniczo położony pomiędzy gęstwiną drzew sosnowego lasku, w odległości 50 metrów od plaży. To idealne miejsce dla osób szukających wyciszenia i odpoczynku od miejskiego zgiełku.

Ośrodek Bursztyn w Sianożętach

Bursztyn w Sianożętach to miejsce idealne na rodzinny wypoczynek. Na terenie ośrodka znajduje się basen, gdzie najmłodsi wczasowicze mogą bezpiecznie zażywać kąpieli. Szeroka piaszczysta plaża znajduję się 30 metrów od ośrodka.

Vestina Welness & SPA w Międzyzdrojach

Hotel Vestina leżący we wschodniej części Międzyzdrojów słynie ze znakomitej lokalizacji. Zielona okolica, bliskość plaży oraz dwa kroki do Promenady Gwiazd – to miejsce dla osób, które szukają zarówno odpoczynku, jak i odrobiny rozrywki.

Zwiedzaj zjawiskowe miejsca

Tworzenie interaktywnej mapy dla Pomorza Zachodniego niesie ze sobą wiele korzyści. Spotykamy mnóstwo niesamowitych osób, a miejsca które mamy przyjemność fotografować momentami sprawiają, że gubimy kontakt z rzeczywistością. Jednym z takich miejsc z pewnością były Wrzosowiska Kłomińskie.

spacer po wrzosowiskach

Pomorze Zachodnie na wyciągnięcie ręki

Bez opuszczania własnego pokoju możesz z łatwością zobaczyć co oferuje region Pomorza Zachodniego. Portal stwarza możliwość rozejrzenia się po urokliwych miejscach, a także obejrzenia bazy noclegowej i atrakcji jakie dane obiekty mają do zaoferowania. Może to właśnie jedna z wycieczek po naszej mapie pomoże Ci w podjęciu urlopowych decyzji?

Wybierz się w podróż po Pomorzu Zachodnim