PomorzeZachodnie360.pl najlepszą aplikacją 2021!

PomorzeZachodnie360 to wirtualna, interaktywna mapa województwa zachodniopomorskiego. Na mapie pojawia się coraz więcej prezentacji, które przedstawiają bogatą ofertę turystyczną regionu. Dzięki portalowi wirtualni turyści mogą zobaczyć skarby przyrody, atrakcje turystyczne, odwiedzić bazę noclegową i wziąć udział w wycieczce z przewodnikiem, nie wychodząc z domu. Celem portalu jest, między innymi, pomoc w zaplanowaniu podróży. Wybierz miejsca, które chcesz odwiedzić i ułóż plan swojej wyprawy. Zobacz hotelowe pokoje zanim dokonasz rezerwacji.

Druga nagroda za "Poradnik współpracy JST-NGO sektora turystyki"

W ramach konkursu Róża regionów, redakcja Wiadomości Turystycznych przyznała nam również wyróżnienie specjalne za „PORADNIK współpracy JST-NGO sektora turystyki”, wydanej przez Forum Turystyki Regionów ze Szczecina.

O konkursie Róża Regionów

Konkurs Róża Regionów odbywa się podczas targów Tour Salon. W tym roku miała miejsce jego 10. edycja. Konkurs organizuje redakcja Wiadomości Turystycznych, która przyznaje nagrody najlepszym projektom promującym polskie produkty turystyczne w czterech kategoriach: foldery, serie wydawnicze, projekty specjalne oraz aplikacje.

O Tour Salon

Targi Tour Salon przez jeden wrześniowy weekend stają się miejscem, w którym pasjonaci podróży szukają nowych celów swoich wypraw. W tegorocznej edycji, która odbyła się w dniach 24-26 września, zaprezentowały się polskie regiony i miasta, a także dostawcy usług turystycznych. Swoje wyprawy relacjonowali znakomici podróżnicy. Zgodnie z hasłem „Odkryj smak przygody”, uczestnicy targów mogli poznać polskie szlaki kulinarne.